9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
1
Ne
Prosinec 2019
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
Leden 2020
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
31
1
So
Únor 2020
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
Při zobrazení více dnů v kalendáři, se můžete pohybovat zleva doprava a obráceně
Pondělí
18.11.2019
Úterý
19.11.2019
Středa
20.11.2019
Čtvrtek
21.11.2019
Pátek
22.11.2019
Sobota
23.11.2019
Neděle
24.11.2019
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
07:00 - 08:00
Grappling
Michal Obert
17:00 - 18:30
Grappling
18:30 - 19:30
Grappling
Začátečníci
19:30 - 21:00
Sebeobrana
Lukáš Wolf
19:15 - 20:45
Kyokushin
Hron gym
19:30 - 21:00
BOX
Petr Pelikán
16:00 - 17:00
BOX
Jana Juranová
3 / 20
17:00 - 18:00
Kickbox
Basic
Michal Plch
25 / 25
18:00 - 19:30
Kickbox
Michal Plch
20 +1 / 20
19:30 - 21:00
BJJ
Jura Závodný
5 / 12
19:30 - 21:00
Wrestling
Jan Stach
11 / 12
17:00 - 18:30
Grappling
4 / 30
18:30 - 19:30
Sebeobrana
Křenová
Lukáš Wolf
3 / 20
19:30 - 21:00
Kyokushin
Tom
0 / 20
18:30 - 20:00
MMA
Michal Pryjmačuk
12 +2 / 12
16:00 - 17:00
Děti
Lukáš Wolf
0 / 0
17:00 - 18:00
Kickbox
Začatečnici
Lukáš Wolf
12 / 20
18:00 - 19:30
Kickbox
Lukáš Wolf
8 / 20
19:30 - 20:30
Grappling
Pokročilí + závodníci
Jan Stach
2 / 20
20:00 - 21:30
BOX
Petr Santler
12 / 12
16:30 - 18:00
BJJ
Jura Závodný
2 / 12
18:00 - 23:30
AKCE
Grappling &Chill camp
Jan Stach
0 / 0
17:00 - 18:00
Grappling
Beginners
Michal Obert
6 / 30
07:00 - 23:30
AKCE
Grappling &Chill camp
Jan Stach
0 / 0
18:00 - 19:30
Kickbox
František Stráník
3 / 20
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace